+421 908 633 393

O nás

Pokiaľ neviete odolať vôňam pripomínajúcich kuchyňu starých mám, určite neodoláte a navštívite našu rýchlo-obslužnú prevádzku Koliba Ovečka, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Laugarício v Trenčíne.

Koliba Ovečka je typ rýchlo-obslužnej reštaurácie , v ktorej sa ponúkajú všetky typické slovenské špeciality. Základom ponuky sú originálne bryndzové halušky(žiaden polotovar, vždy čerstvé), ktoré robíme na rôzne spôsoby. Ak má niekto chuť na chutný hovädzí kotlíkový guľáš , segedínsky guľáš , pravú držkovú polievku alebo horehronskú kapustnicu, boršč či diabolskú kuraciu pochúťku v zemiakovej placke,  tak to nájde iba v Kolibe Ovečka. Samozrejme , že v našej ponuke nechýba gazdovský tanier pozostávajúci s jaternice, klobásky, opekaných zemiakov a kyslej kapusty alebo restovaná bravčová pečeň s ryžou. Okrem jedál slovenskej kuchyne ponúkame aj jedlá maďarskej a českej kuchyne.

V rámci obedov ponúkame niekoľko druhov obedového menu v rámci ktorého si určite nájdete niečo chutné pre seba.

 

 V rámci vernostného programu si naši zákazníci môžu zbierať body (kartičku Vám vydá obsluha) a po získaní 9 bodov 10. obed má zákazník ZDARMA!